Ми раді кожному покупцеві, який бажає придбати у нас шкіряні аксесуари українського виробництва. Перший крок - обговорюємо замовлення (Ви обираєте виріб і його колір), обговорюємо деталі оплати, пакування і доставки.

Способи доставки

Ми поважаємо і любимо своїх клієнтів, але БЕЗКОШТОВНО доставляти Вам можемо при вартості замовлення від 2000 грн, крім першого.

Щоб уберегтися від втрати доходу, а то і не працювати в мінус - ми змушені ввести передоплату 50% від вартості товару для виробів з елементами індивідуальної роботи.

Якщо здійснили передоплату на карту Банку - ми виготовляємо для Вас виріб (терміни виготовлення уточнюйте у нашого менеджера). Після чого відправляємо Вам виріб Новою Поштою або УкрПоштою (за індивідуальною домовленістю). Вартість доставки визначається службою доставки. Доставка триває 1-3 доби (Нова Пошта).

Також куди в наш час без кур'єрської доставки, яку можна оформити від Нової пошти. У нас можливий самовивіз у місті Рівне (2-ий поверх ТРЦ "Арена" за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 67). У разі неможливості клієнта прибути за попередньо вказаною адресою - ми уточнюємо час і місце, де з клієнтом зустрінемось або зручне місце для покупця та продавця водночас.

Наступний крок:

  1. Якщо Ви здійснили мінімальну передоплату за товар, або всю суму бажаєте оплатити на касі Нової Пошти, то не забувайте, що додатково оплачувати будете доставку грошей назад (2% від пересилаємої суми).
  2. Якщо здійснили 100% оплату за товар, який Ви замовили, то оплачуєте на Новій Пошті або УкрПошті лише вартість доставки, яку визначає служба доставки.

Способи оплати:

  • Онлай оплата (онлайн оплата через monobank);
  • Безготівковий розрахунок (оплата на картку Банку);
  • Готівкою (самовивіз);
  • Післяплата.