Інтернет-магазин FreeSkin пропонує Вам стильні і якісні шкіряні аксесуари українського виробництва для чоловіків і жінок. На ринку ми з 2018 року.

Важливою перевагою виготовлення аксесуарів -  є ручне виробництво з натуральної шкіри в обробці Crazy Horse, яка дозволяє створювати довговічність для шкіряних виробів.

Шкіряні аксесуари допоможуть підкреслити неповторність Вашого іміджу. На сайті можна знайти широкий асортимент аксесуарів. Ми пропонуємо різноманітність моделей та дизайнів, щоб задовольнити різні переваги наших клієнтів. Наша колекція включає стильні та практичні сумки через плече, зручні та функціональні дорожні сумки, популярні бананки та стильні рюкзаки. Крім того, в нашому асортименті класичні гаманці, клатчі, ремені, картхолдери, затискачі для грошей та обкладинки на паспорти і блокноти.


м. Рівне, вул. Київська, 67. ТРЦ "Арена" (2-ий поверх)

Купуючи товари у нас Ви отримуєте:

  • весь асортимент виключно із 100% натуральної шкіри високої якості;
  • доступні, привабливі та актуальні ціни;
  • наявність товару;
  • швидку відправку замовлення;
  • консультацію нашого менеджера;
  • привабливі знижки, як система лояльності для постійних покупців:
    безкоштовна доставка на 2-е замовлення та 10% знижки на 3-є і всі наступні замовлення (за виключенням покупки комплектів товарів – знижка йде на найдорожчий товар у наборі).

Ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам високу якість продукції, щоб вони могли відчувати себе впевнено та комфортно з нашими аксесуарами.